Новий SUV марки ŠKODA отримає назву KAROQ
Новий SUV марки ŠKODA отримає назву KAROQ

Новий SUV марки ŠKODA отримає назву KAROQ

28. 4. 2017

Новий кросовер марки ŠKODA отримає назву KAROQ. Назва моделі та принцип написання були запозичені з мови народу Алутіік - племені аборигенів, які населяють острови південного узбережжя Аляски.​​​

При створенні імені нового компактного позашляховика ŠKODA успадковувала правила написання KODIAQ, тим самим створюючи загальну ідею нейминга існуючих і майбутніх моделей марки класу SUV. Прем'єра автомобіля відбудеться 18 травня 2017 року Стокгольмі.

«ŠKODA KAROQ - це абсолютно новий кросовер, який встановлює високі стандарти, як для нашого бренду, так і для сегменту SUV в цілому. Поява цієї моделі є важливим етапом в стратегії розвитку модельного ряду ŠKODA », - каже Бернгард Майєр (Bernhard Maier), голова Ради директорів ŠKODA. «ŠKODA KAROQ - це вражаючий автомобіль, який успадкував всі традиційні переваги автомобілів марки і демонструє новий, емоційний фірмовий стиль ŠKODA в сегменті SUV», - додав пан Майєр.

Як і у випадку зі ŠKODA KODIAQ, жителі острова Кадьяк, розташованого біля південного узбережжя Аляски знову послужили джерелом натхнення в історії пошуку гідного імені для нового позашляховика ŠKODA. Далеко від усього світу, на координатах 57 ° N 153 ° W розташований архіпелаг з неймовірно красивими, неприборканої людиною природними ландшафтами. Мовою корінного населення - аборигенів народу Алутіік, що населяють цей архіпелаг, «KAA'RAQ» означає «автомобіль», а слово «RUQ» перекладається як «стріла», - яка є центральним елементом логотипу ŠKODA і символізує динамічність бренду. У підсумку, назва нового SUV ŠKODA було створено з комбінації цих двох слів.

«Для нас було дуже важливо знайти сильне ім'я для нового SUV. Ми позначили принцип, якого будемо дотримуватися при найменуванні майбутніх автомобілів цього класу, - коментує Вернер Айхорн (Werner Eichhorn), член Ради директорів ŠKODA, відповідальний за продажі і маркетинг. - У той же час, завдяки яскравим назвам, ми зможемо підкреслити унікальність SUV нашого бренду для клієнтів».

У найближчі роки, в рамках Стратегії розвитку 2025, автовиробник продовжить послідовне розширення модельного ряду марки. В першу чергу марка зосередиться на зміцненні позицій в сегменті SUV. Зовсім недавно ŠKODA представила світовому ринку новий KODIAQ, який став першопрохідцем марки в сегменті SUV. Поява KAROQ є наступним логічним етапом розвитку позашляхової лінійки бренда ŠKODA. Прем'єра нового позашляховика ŠKODA відбудеться 18 травня 2017 року Стокгольмі. Запуск моделі на ринок відбудеться в другій половині 2017 року.

Останні новини