Визначено найкращого дилера ŠKODA за підсумками 2016 року
Визначено найкращого дилера ŠKODA за підсумками 2016 року

Визначено найкращого дилера ŠKODA за підсумками 2016 року

24. 5. 2017

Компанія «Єврокар», офіційний дистриб'ютор автомобілів марки ŠKODA в Україні визначила Кращого дилера 2016 року. Кращим дилером ŠKODA за всіма показниками був визнаний ТОВ «ТД« Євромоторс ", м.Хмельницький.

Потрібно відзначити, що в результаті успішної роботи всіх підприємств дилерської мережі «Єврокар», в 2016 році марка ŠKODA в Україні зайняла 4-у позицію * в рейтингу продажів нових автомобілів, з часткою ринку 6,4% *. Завдяки високим стандартам якості обслуговування в дилерській мережі індекс утримання клієнтів в продажах склав 90% ** в 2016 році. Постійне збільшення рівня задоволеності клієнтів є пріоритетом у розвитку марки ŠKODA. Бути в ТОП-3 на світовому ринку за показниками задоволеності якістю автомобілів, роботи дилерів і рівнем післяпродажного обслуговування - стратегічна мета бренду.

Престижна премія «Best Dealer» - це нагорода автовиробника ŠKODA AUTO a.s., яка була заснована в 1998 році і на щорічній основі вручається підприємствам дилерській мережі ŠKODA, що показали кращі результати в різних сферах діяльності.

Щорічно, в процесі визначення Кращого дилера ŠKODA в Україні проводиться інтегральна оцінка результатів діяльності дилерських підприємств в сферах продажів і сервісного обслуговування, в тому числі глобального дослідження задоволеності клієнтів ŠKODA CSS (Custumer Satisfaction Survey). За підсумками інтегральної оцінки в 2016 році Кращим дилером ŠKODA за всіма показниками був визнаний ТОВ «ТД« Євромоторс ", м.Хмельницький.

Щовесни, дилерські підприємства ŠKODA з більш, ніж 20 країн світу, номіновані на премію «Кращий дилер» на своєму локальному ринку, збираються на Міжнародній церемонії нагородження «Best Dealer ŠKODA», щоб представити свою країну і отримати найпрестижнішу премію від автовиробника. Щорічно, протягом уже 10 років, підприємства дилерської мережі «Єврокар» відзначаються премією «Best Dealer ŠKODA», доводячи успішними результатами відповідність високим стандартам автовиробника і прихильність марці ŠKODA. ​​

Цього року Міжнародна церемонія нагородження відбулася в Іспанії на острові Тенеріфе. Україна на Міжнародній церемонії «Best Dealer 2016» представив генеральний директор ТОВ «ТД« Євромоторс »Віктор Параска.

ТОВ «ТД« Євромоторс» є офіційним дилером ŠKODA з 2010р. За час співпраці компанія« Євромоторс »неодноразово демонструвала найвищі показники діяльності серед підприємств дилерської мережі ŠKODA в Україні. В тому числі, титул «Кращий дилер ŠKODA 2016» - не перша міжнародна нагорода компанії, «Євромоторс» був визнаний «Кращим дилером» за підсумками 2011 року. Крім того, компанія була окремо відзначена за результати, досягнуті в 2014 році.

ТОВ «Єврокар» дякує дилерів за роботу, відданість бренду і підтримку іміджу марки ŠKODA на високому рівні.

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку.

* Дані ІАГ «Автоконсалтинг» за 12 міс. 2016 року

Останні новини