ŠKODA KAROQ буде оснащений повністю налаштованою цифровою панеллю приладів
ŠKODA KAROQ буде оснащений повністю налаштованою цифровою панеллю приладів

ŠKODA KAROQ буде оснащений повністю налаштованою цифровою панеллю приладів

23. 8. 2017

Млада-Болеслав, 23 серпня 2017 року - ​На Міжнародному автосалоні у Франкфурті ŠKODA представить новинку - компактний і швидкий KAROQ - перший автомобіль марки, який буде оснащений повністю налаштованою цифровою панеллю приладів.


  • ŠKODA вперше впроваджує цифрову приладову панель з можливістю індивідуальних налаштувань
  • 4 зручних шаблону дисплея на вибір
  • ŠKODA KAROQ - прем'єра на міжнародному автосалоні у Франкфурті


ŠKODA KAROQ - успішний приклад реалізації стратегії чеського бренду по розширенню модельного ряду в сегменті SUV. Автомобіль ŠKODA KAROQ буде представлений для широкої публіки на Міжнародному автосалоні у Франкфурті, який відбудеться 12 вересня 2017 року.

Чеський бренд вперше представляє автомобіль, в якому аналогові прилади замінені цифровими. Водієві доступні чотири варіанти відображення інформації, кожен з яких можна налаштувати додатково відповідно до особистих переваг. При цьому широкі можливості мережевої взаємодії дозволяють пасажирам KAROQ завжди залишатися онлайн.

У ŠKODA KAROQ будуть доступні наступні варіанти оформлення: «класичний», «цифровий», «інформаційний» і «мінімалістський». Перейдіть до списку модульної інформаційно-розважальної матриці (MIB, Modular Infotainment Matrix), водій визначить, який тип інформації буде розміщуватися в обраній зоні приладової панелі, і при цьому зможе налаштувати розмір блоків. Кожен з варіантів створений, щоб водій міг комфортно і безпечно отримувати необхідну йому інформацію про аудіосистеми, дзвінках або системах допомоги.

Існують 4 різних компонування:

«Класична» - з боків дисплея відображені спідометр і тахометр, які стилізовані під аналогові прилади. У центрі можна налаштувати відображення поточного плей-листа або масштабується карти навігаційної системи;

«Цифрова» - вся ширина дисплея використовується для виведення інформації. Тут відображається, наприклад, поточна швидкість, рекомендації з вибору передачі, інформація від системи розпізнавання дорожніх знаків, дистанція до пункту призначення, відстань до найближчої розвилки на шляху руху або пробіг;

«Інформаційна» - при цьому варіанті в центральній частині екрана буде виведена, наприклад, карта, при цьому зліва, зверху і справа залишається місце для блоків, які можна вибрати індивідуально;

«Мінімалістська» - відображає лише два великі блоки обраної інформації. Це може бути, наприклад, поточна швидкість або запас ходу автомобіля.

Останні новини