ŠKODA дарує свято дітям
ŠKODA дарує свято дітям

ŠKODA дарує свято дітям

20. 12. 2016

З 14 по 19 грудня 2016 року компанія «Єврокар» реалізувала соціальний проект для дітей, які в передноворічний період перебувають на стаціонарному лікуванні в Київських міських лікарнях і не мають можливості відвідати святкові заходи присвячені зустрічі Нового року і Різдва.

Напередодні новорічних свят компанія «Єврокар» підготувала концертну програму для дітей, в рамках якої веселі клоуни провели вистави, розважальні шоу та конкурси в дитячих відділеннях київських лікарень, і подарували дітям гарний настрій і святкові подарунки ŠKODA.

Даний проект здійснюється компанією «Єврокар» в Україні протягом 14 років. Проект також підтримується дилерськими підприємствами ŠKODA в різних регіонах нашої країни.

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Компанія "Єврокар" надає послуги через дилерську мережу ŠKODA, яка покриває всю територію України.

Останні новини