Нова спортивна Fabia R5 продовжить історію успіху SKODA
Нова спортивна Fabia R5 продовжить історію успіху SKODA

Нова спортивна Fabia R5 продовжить історію успіху SKODA

9. 4. 2015

Міжнародна автомобільна федерація FIA - ключова організація в області автоспорту омологувала нову SKODA Fabia R5. Тепер новий ралійний автомобіль продовжить 114​-річну історію успіху чеського автовиробника в міжнародних перегонах.

Нова гоночна Fabia R5, була розроблена на базі серійної ŠKODA Fabia третього покоління і стала наступницею легендарної Fabia Super 2000, що увійшла в історію як найуспішніший ралійний болід ŠKODA.

«Ми раді, що Міжнародна автомобільна федерація дала нам «зелене світло». Тепер нова Fabia зможе продемонструвати свої найкращі якості на ралійній трасі, - говорить Френк Уелш (Frank Welsch), член Ради директорів ŠKODA AUTO, відповідальний за технічний розвиток. - Працюючи над третім поколінням серійної Fabia, яка вже показала відмінні результати продажів, ми наділили її деякими спортивними генами і створили найемоційнішу Fabia в історії ŠKODA. Саме серійна модель стала основою для нової Fabia R5».

Нова ралійна ŠKODA є втіленням сучасних технологій. Відповідно до вимог FIA, ŠKODA Fabia R5 оснащена 1,6-літровим турбованим двигуном. Для порівняння, в Fabia Super 2000 використовувався атмосферний двигун об'ємом 2,0 літра. Крім того, новий повнопривідний автомобіль обладнаний п'ятиступінчастою секвентальною коробкою передач і підвіскою типу McPherson. Вага автомобіля складає не менше 1 230 кг, що також обумовлено регламентом. Розробка моделі тривала близько 15 місяців, протягом яких команда ŠKODA Motorsport довела її до досконалості і забезпечила бездоганну взаємодію всіх компонентів.

Омологація - це тривалий, складний процес, що вимагає тісної співпраці з Міжнародною автомобільною федерацією. Останні кілька місяців Fabia R5 проходила багатоетапні тестові випробування на відповідність усім вимогам Федерації, за підсумками яких отримала схвалення FIA.

Значний внесок у створення нової Fabia R5 внесли кращі ралійні пілоти SKODA - переможець Азіатсько-Тихоокеанського чемпіонату з ралі Ян Копецкі​ (Jan Kopecký), чемпіон Європи Есапекка Лаппі (Esapekka Lappi), легенда ралійних гонок Фредді Лойкс (Freddy Loix) і багаторазовий чемпіон Австрії Раймунд Баумшлагер (Raimund Baumschlager). У процесі омологації гонщики проїхали понад 10 000 кілометрів в різних дорожніх і кліматичних умовах у Чехії, Австрії, Німеччини, Італії, Франції, Греції, Іспанії та Фінляндії. ŠKODA Fabia R5 чудово подолала всі тестові випробування незалежно від погоди і складності дорожніх покриттів.

ŠKODA Fabia R5 вже викликала справжній ажіотаж і у клієнтських ралійних команд. Цей успіх цілком зрозумілий - адже її попередниця Fabia Super 2000 стала гарантією безлічі перемог. У 2014 році ŠKODA завоювала «хет-трик» у заліку пілотів і виробників Азіатсько-Тихоокеанського ралійного чемпіонату (APRC). Крім цього, пілот заводської команди ŠKODA втретє поспіль став переможцем Чемпіонату Європи з ралі (ERC). Список перемог минулого сезону доповнили п'ять титулів в національних чемпіонатах. З моменту дебюту в 2009 році Fabia Super 2000 принесла чеському автовиробникові близько 50 перемог в міжнародних і національних першостях, ставши найуспішнішою моделлю ŠKODA за 114-річну історію участі марки в автоспорті.

«Нова ŠKODA Fabia R5 продовжить міжнародний успіх марки в автоспорті, досягнутий за останні роки завдяки швидкості та надійності наших машин. Тепер, успішно пройшовши омологацію, ми можемо перейти до наступного етапу проекту Fabia R5», - зазначає Міхал Храбанек (Michal Hrabánek), директор ŠKODA Motorsport.

Довідка:

Міжнародна автомобільна федерація (фр. Fédération Internationale de l'Automobile), FIA (ФІА, або МАФ) - некомерційна організація, заснована 20 червня 1904 для представлення інтересів автомобільних організацій та власників автомобілів. Складається з 213 національних організацій-членів в 125 країнах по всьому світу. Широкій громадськості FIA найбільш відома як керуючий орган з автомобільних перегонів.

Омологація в автоспорті - виконання вимог і стандартів тієї чи іншої ліги. У тих гоночних класах, де стандарти вимагають використання незначно модифікованих серійних моделей, виробники можуть випускати спеціальну гоночну модель, яка в обмеженому, але достатній для виконання вимог «серійності» кількості виставляється у вільний продаж.


Останні новини