Інноваційні автомобілі ŠKODA на провідній конференції сучасних технологій Java Day
Інноваційні автомобілі ŠKODA на провідній конференції сучасних технологій Java Day

Інноваційні автомобілі ŠKODA на провідній конференції сучасних технологій Java Day

7. 11. 2017

4 і 5 листопада відбулася щорічна конференція в сфері IT-технологій Java Day. Цього року захід був особливо технологічним і прогресивним, адже він ознаменувався презентацією стильних і сучасних автомобілів ŠKODA.​

Щороку користувачі і шанувальники Java організовують в різних куточках світу конференції, щоб обговорити кращі методики інформаційних технологій. Безумовно, автомобільним партнером заходу міг стати тільки той бренд, який у своїй філософії і роботі використовує найкращі передові технології, йде в ногу з часом і може задовольнити найбільш неординарні запити споживача. Цим партнером стала компанія «Єврокар».

Гості заходу могли ознайомиться з найпопулярнішим і затребуваним автомобілем цього року ŠKODA KODIAQ. У перервах між лекціями відомих спікерів учасники конференції змогли протестувати в умовах активного міського трафіку автомобілі ŠKODA KODIAQ, ŠKODA OCTAVIA та ŠKODA RAPID. ​​

За два дні заходу було проведено понад 80 тест-драйвів! Учасники заходу дізналися про неймовірну економічність автомобілів ŠKODA, зручних і корисних помічників Simply clever, а також особисто переконалися в динамічності автомобілів з літровим двигуном.

ŠKODA - руйнує стереотипи!

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих в Європі в області організації роботи сервісної мережі і рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

Останні новини