Спекотна акція «ŠKODA RAPID SUMMER SAFETY TRIP»
Спекотна акція «ŠKODA RAPID SUMMER SAFETY TRIP»

Спекотна акція «ŠKODA RAPID SUMMER SAFETY TRIP»

10. 7. 2017

Вирушай в захоплюючю і безпечну подорож, яку гарантує ŠKODA і страхова компанія «Країна». Яскраві емоції і приємні сюрпризи від ŠKODA цього літа забезпечені!​​​

З 10 липня по 10 серпня компанія «Єврокар» спільно з партнером - страховою компанією «Країна», запускає гарячу літню акцію «ŠKODA RAPID SUMMER SAFETY TRIP».* В рамках акції нові власники ŠKODA RAPID мають можливість стати учасниками розіграшу річного КАСКО ** «Шляхетний кінь» від компанії «Країна», яке гарантує повний захист автомобіля на 1 рік включаючи можливість здійснити ТО, а також провести дивовижний уїк-енд разом з автомобілем ŠKODA в Карпатах чи Одесі!

Приємні сюрпризи на цьому не закінчуються: всі покупці автомобіля ŠKODA Rapid в період акції отримають фірмову стильну дорожню сумку від ŠKODA, а також страховий поліс КАСКО *** «Новий кінь», який забезпечує повний захист вашого автомобіля терміном на 1 місяць.

Думаєте це все? Ні! Ми підготували подарунки та для тих, хто просто пройде тест-драйв в акційний період* Протестуйте автомобіль лінійки ŠKODA і отримаєте в подарунок карту (поліс) медичного страхування «Нещасний випадок»**** на 1 місяць від страхової компанії «Країна».

Переможці акції будуть визначені методом випадкової вибірки за допомогою онлайн-системи www.random.org ​ в присутності членів комісії «Єврокар», 15 серпня 2017 року офісі компанії «Єврокар» за адресою: м Київ, проспект Перемоги, 67. Переможці відправляться на уїк-енд з ŠKODA восени 2017 року.

Офіційні правила участі в рекламній акції ŠKODA RAPID SUMMER SALE​​​

* Акція діє з 10 липня по 10 серпня 2017 року по всій території України, крім тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької та Луганської областей, в дилерських центрах ТОВ «Єврокар». В акції беруть участь автомобілі модельного ряду 2017-го року. В акції представлені сумки з логотипом Skoda, карти медичного страхування страхової компанії «Країна», поїздка в Карпати і Одесу, розіграш яких відбудеться 15 серпня 2017 року м Київ.

** Страхова компанія «Країна» надає річне КАСКО «Шляхетний кінь» - повний захист автомобіля і додаткові сервіси, а також можливість пройти ТО вартістю 3 000 грн на СТО дилерської мережі компанії «Єврокар».

*** Страхова компанія «Країна» надає КАСКО «Новий кінь» на один місяць за 1 грн.

**** Страхова компанія «Країна» надає карту медичного страхування «Нещасний випадок». Сума покриття становить 10 000 грн, термін дії карти - місяць.

Останні новини