Повний модельний ряд ŠKODA на автомобільному фестивалі New Cars Fest 2017
Повний модельний ряд ŠKODA на автомобільному фестивалі New Cars Fest 2017

Повний модельний ряд ŠKODA на автомобільному фестивалі New Cars Fest 2017

20. 6. 2017

17 і 18 червня на ВДНГ відбулася одна з головних автомобільних подій року - фестиваль нових автомобілів, на якому був представлений модельний ряд ŠKODA.​

​​В рамках цього​ автомобільного свята компанія «Єврокар» підготувал​а для шанувальників ŠKODA експозицію найбільш популярних моделей марки, до якої увійшли Octavia, Fabia, Superb, Spaceback, Rapid і довгоочікуваний кросовер Kodiaq! На фестивалі були представлені кращі автомобілі, визнані експертами і автовласниками, а також претенденти на звання «Автомобіль року в Україні 2018», сердь яких ŠKODA Kodiaq.

На цей раз організатори продумали дуже насичену програму: гості могли подивитися ретро-техніку, взяти участь в дрифт-шоу і протестувати новинки автосвіту. У цьому році фестиваль не тільки прийняв рекордну кількість відвідувачів, а й проведено рекордну кількість тест-драйвів автомобілів ŠKODA.

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній «Атолл Холдинг», яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих в Європі в області організації роботи сервісної мережі і рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001:2008.

Останні новини