«Єврокар» підвів підсумки акції «ŠKODA RAPID SUMMER SAFETY TRIP»
«Єврокар» підвів підсумки акції «ŠKODA RAPID SUMMER SAFETY TRIP»

«Єврокар» підвів підсумки акції «ŠKODA RAPID SUMMER SAFETY TRIP»

17. 8. 2017

15 серпня в офісі компанії «Єврокар» було визначено переможців акції​ «ŠKODA RAPID SUMMER SAFETY TRIP».

У період з 10 липня по 10 серпня 2017 року власники нових ŠKODA RAPID мали можливість стати учасниками унікального розіграшу: поборотися за дивовижний уїк-енд разом в Карпатах чи Одесі, а також отримати подарунок від страхового партнера «Країна».

15 серпня в офісі компанії «Єврокар» за адресою: м. Київ, пр-т Перемоги, 67, відбулося визначення переможців акції «ŠKODA RAPID SUMMER SAFETY TRIP». За допомогою сервісу www.random.org в присутності журі в особі юриста, PR-менеджера, бренд-менеджера ŠKODA, представника страхової компанії «Країна» були визначені три власника нових амбітних автомобілів ŠKODA RAPID, які відправляться в незабутню подорож і отримають повне КАСКО!

Переможцем, який відправиться на уїк-енд в Одесу, став Совівський Артем з Києва, другим переможцем, якого чекає захоплююча подорож в Карпати, став Штембуляк Сергій з Одеси, а безпечний подарунок від страхового партнера «Країна» - повне КАСКО, виграла Павленко Ольга з Житомира!

Компанія «Єврокар» вітає переможців і висловлює подяку всім власникам автомобілів ŠKODA за інтерес і прихильність бренду.

Наших клієнтів очікує ще безліч нових вигідних пропозицій і приємних сюрпризів! Кращі пропозиції від ŠKODA очікуйте щомісяця!

Довідка:

​ООО «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих в Європі в області організації роботи сервісної мережі і рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.​ ​​

Останні новини