Оголошено українські ціни на нову ŠKODA OCTAVIA
Оголошено українські ціни на нову ŠKODA OCTAVIA

Оголошено українські ціни на нову ŠKODA OCTAVIA

6. 3. 2017

Компанія «Єврокар», офіційний дистриб'ютор автомобілів марки ŠKODA в Україні, оголошує ціни і починає прийом замовлень на найпопулярніший автомобіль модельної лінійки ŠKODA - Octavia, яка тепер доступна в оновленій версії.

«Octavia по праву вважається «серцем бренду» і є абсолютним бестселером марки. Як і сам бренд, вона змінюється, щоб відповідати світовим тенденціям і очікуванням наших клієнтів. Ця модель поєднує в собі всі переваги, закладені в ДНК ŠKODA, і всі досягнення марки в сфері дизайну, технічних інновацій, комфорту і безпе​ки. Можна сказати, що оновлена Octavia - це автомобіль нового покоління, яке не боїться змін, відчуває майбутнє і будує його вже сьогодні».

На ринку України нові Octavia і Octavia Combi будуть представлені в комплектаціях Active, Ambition, Style, топової L&K і Scout. Для оновленої моделі доступна лінійка з трьох бензинових двигунів 1,6 MPI/81 кВт, 1,4 TSI/110 кВт, 1,8 TSI/132 кВт, і одна дизельна версія 2,0 TDI/110 кВт. До замовлення пропонуються і різні версії трансмісії, з п'яти та шестиступінчастою механічною КПП і роботизованою коробкою DSG.

Також, до замовлення доступна повнопривідна версія Octavia і Octavia Combi, яка оснащується двигуном 1,8 TSI/132 кВт DSG в комплектаціях Ambition, Style, L&K і Scout. ​​

Початкова ціна нової ŠKODA Octavia для базової комплектації Active, яка оснащується бензиновим двигуном 1,6 MPI/81 кВт і механічною КПП еквівалентна 16 419 доларів США*.

Стартова ціна, еквівалентна 16 419 доларів США*, доступна для Octavia в комплектації Active з двигуном 1,6 MPI потужністю 81 кВт і включає такі надійні рішення з безпеки, функціональності і комфорту автомобіля, як: ESC +, пакет «погані дороги», подушки безпеки водія і переднього пасажира,​ іммобілайзер, кондиціонер, "LED DAY LIGHT", галогенові передні фари з покажчиками повороту, центральний замок, передні електросклопідйомники, електрично-регульовані та зовнішні дзеркала з обігрівом​ заднього виду, двоплощинне регулювання сидіння водія, радіо "SWING", ISOFIX - підготовка для кріплення двох дитячих крісел на задньому сидінні і багато інших.

Більше інформації про моделі, ціни та додаткові опції можна знайти на сайті ТОВ «Єврокар» ​​ ru-ua.skoda-auto.com

* Вартість вказана для моделі ŠKODA Octavia в комплектації Active 1,6 MPI/81 кВт і становить 456 399 гривень, що є еквівалентом 16 419 дол. США, по використовуваному компанією «Єврокар» розрахунковим курсом гривні до долара США - 27,797 грн./$ (курс НБУ + 2,5%). Ціна в гривні вказана станом на 06.03.2017г. Вартість вказана в національній валюті України і змінюється на дату оплати прямо пропорційно зміні курсу долара США, встановленого НБУ на дату оплати в порівнянні з курсом долара США, встановленому Національним банком України на 06.03.2017г. Детальна інформація про актуальні ціни на автомобілі ŠKODA на сайті ru-ua.skoda-auto.com​

Останні новини