Повернутися на відкриту сторінку

Назад

Всі деталі, які ви шукали

ТЕХСПЕЦИФІКАЦІЇ FABIA COMBI

Разміри автомобіля

Безпека

Інші функції безпеки

ŠKODA FABIA COMBI виступає за безкомпромісну безпеку. За результатами краш-тестів Euro NCAP 2014 ця модель ŠKODA отримала максимальний рейтинг п'ять зірок. Додатково до перерахованих вище систем безпеки, ŠKODA FABIA COMBI може бути оснащена наступними функціями (доступні в стандартному або додатковому устаткуванні):


EDL допомагає при прискоренні або русі в гору з низькою тягою, коли під одним з ведучих коліс слизьке покриття.

Пристрій блокування диференціала XDS + забезпечує водію нейтральну поведінка автомобіля при різких поворотах, і гарантує їх динамічний проходження. Керуючі електронні пристрої по суті моделюють присутність диференціала, що самоблокується для поліпшення зчеплення з дорогою і динаміки на поворотах. В результаті цього, автомобіль проходить повороти ще чіткіше і вільно, ніж раніше.

ABS запобігає блокуванню коліс при екстреному гальмуванні або при гальмуванні на слизькій дорозі.

MSR допомагає запобігти блокування ведучих коліс, що може виникнути, коли водій різко загальмує на слизькому дорожньому покритті.

› Збільшуючи тиск в гальмівній системі, гальмівний асистент допоможе водію в ситуаціях, коли не обійтися без екстреного гальмування. Це призводить до значного скорочення допустимого гальмівного шляху.

ASR забезпечує плавний старт і розгін без пробуксовки коліс на слизьких дорогах.

Система контролю тиску в шинах тримає водія в курсі про тиск в шинах.

› Встановлюється в якості додаткової опції система Hill-Hold Control допоможе безпечно почати рух на крутому схилі. Система включається автоматично на ухилі від 5% і забезпечить легке і безпечне рушання без використання ручного гальма. Hill-Hold Control також запобігає скочування автомобіля назад або вимикання двигуна.

Мигаючі стоп-сигнали зменшують ризик наїзду ззаду, особливо наближаючись до пробок на шосе або при різкому гальмуванні перед несподіваною перешкодою.